Image Alt

Hakkımızda

Tarihi Sarıyer Börek

Kurumsal

1895 yılına dayanan köklü geçmişi ile Tarihi Sarıyer Börek, 100 yılı aşkın geçmişi ile müşterilerine ilk günkü lezzetini koruyarak hizmet vermektedir. 1995 yılında kurumsallaşma yoluyla markasını ve logosunu tescil ederek müşterilerine 25 yıldır kalitenin adresini daha kolay ayırt etmelerini sağlamıştır. Tüm şubeleri ile aynı lezzeti 125 yıldan fazladır sunan Tarihi Sarıyer Börek, her yıl franchise sayılarını arttırarak büyümeye devam etmiştir. ``Geçmişten günümüze değişmeyen lezzet`` anlayışı ile hizmet veren Tarihi Sarıyer Börek tüm şubelerinde aynı lezzeti, aynı çeşitliliği ve müşteri memnuniyetini sunmaya büyük önem gösterir. Bir tam asır ve bir çeyrek asırda edindiğimiz tüm bilgileri ve deneyimleri sizlere sunduğumuz lezzetleri geliştirmek için sürekli değerlendirerek, kendimizi geliştirerek ve değiştirerek yolumuza devam ediyoruz. Değişmeyen tek şey sizlere sunduğumuz tüm ürünlerimizin kalitesi, lezzeti ve müşterilerimizin üzerinde bıraktığı etkisi oluyor. Geniş ürün yelpazesi ve başka yerlerde bulamayacağınız lezzetleri ile Tarihi Sarıyer Börek, 125 yıllık geçmişini tutkunları ile paylaşmayı ve buluşturmayı hedeflemektedir.

Sizlere sunduğumuz bu lezzetleri Türkiye’nin ve Dünya’nın her yerine ulaştırabilmek için her yıl devamlı olarak franchise sayımızı arttırmayı kendimize görev biliyoruz. Tüm ürünlerimiz için uyguladığımız fiyat ve kalite politikamız, alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile sizlerin memnuniyetini üst düzeyde tutabilmek adına düzenlenir.

Kuruluş amacımız Türkiye’nin her yanına en lezzetli, sağlık koşullarına uygun ve her damak tadına hitap eden ürünlerini çizgisini bozmadan kalite tutkunları ile buluşturmaya devam etmektedir. 125 yıldır “Geçmişten günümüze değişmeyen lezzet” anlayışımız ile sizlere kalitemizi bozmadan, güleryüzle hizmet vermeye devam ediyoruz.

“Geçmişten Günümüze Değişmeyen Lezzet” anlayışı ile 125 yıllık tarihimizi lezzetlerimize yansıtıyoruz. Sizler için geniş ürün yelpazemiz, her damağa hitap eden lezzetlerimiz ile Türkiye’nin her bir yanında aynı lezzeti, aynı hijyeni ve kaliteyi tutkunlarımız ile buluşturuyoruz.