Tarihi Sarıyer Börek franchise sistemi, yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak, en doğru şekilde yönlendirmek üzere kurgulanmıştır. Sistem, lokasyondan fizibiliteye, konsept yönetiminden mimari projelendirmeye, marka kimliğinden iletişim çalışmalarına kadar tüm hizmetleri kapsamaktadır.
Tarihi Sarıyer Börek Franchise başvurusunu aşağıda bulunan formu doldurarak gerçekleştirebilirsiniz.

geçmişten günümüze

Asırlık lezzet

Her birisi özenle, hijyenik koşullara uygun şekilde hazırlanan börek ve unlu mamüllerimiz, Türkiye’nin her bir yanında sizlere aynı lezzet ve kalite ile sunulmaktadır. Tüm şubelerimizden size ne yakını bulmak için şubeler sayfamıza göz atın.

Özenle Hazırlanmış

Ürünler

Ürünlerimizi hazırlarken kullandığımız tüm malzemeler, kalite ve lezzet standartlarımıza uygun şekilde saklanıp, işlenip size ulaştırılmaktadır. Esmer undan beyaz una, kıymalı açmamızdan çıtır çıtır talaş böreğimize tüm ürünlerimizi görmek için ürünler sayfamıza göz atın.

Ailemize

katılın!

Franchise Ön Başvuru Formu

“Geçmişten Günümüze Değişmeyen Lezzet” anlayışı ile 125 yıllık tarihimizi lezzetlerimize yansıtıyoruz. Sizler için geniş ürün yelpazemiz, her damağa hitap eden lezzetlerimiz ile Türkiye’nin her bir yanında aynı lezzeti, aynı hijyeni ve kaliteyi tutkunlarımız ile buluşturuyoruz.