Böreğin gerçek adresinde sizleri de görmekten onur duyarız

Tarihi Sarıyer Börek franchise sistemi, yatırımcısını içerisinde bulunduğu koşulları göz önünde bulundurarak, en doğru şekilde yönlendirmek üzere kurgulanmıştır. Sistem, lokasyondan fizibiliteye, konsept yönetiminden mimari projelendirmeye, marka kimliğinden iletişim çalışmalarına kadar tüm hizmetleri kapsamaktadır..

Geleneklere Uygun Üretim ve Mükemmel Dağıtım Ağı

125 yıllık geleneği sürdüren Sarıyer Börek, uluslararası standartlardaki kalite çemberi ile yatırımcısına mükemmel olanaklar sunar. En doğal malzemeler ile harmanlayarak üretilen ürünlerde, lezzeti ve fiyat standartları her zaman korunur.

Sürekli Gelişim

Sarıyer Börek Franchise ağı sizlere sadece bir işletme katmaz. Bitmek bilmeyen gelişim süreciyle uluslarası standartlara erişmeni sağlanır, sürekli yenilenen yapısı ile her zaman 'tercih edilen' olmayı başarır.

İşletme Danışmanlığı

Sarıyer Börek Franchise ağına dahil olmak, sadece ürünleri ve konseptleri edinmekle bitmiyor ! Maliyet düşürme, müşteri güvenini ve sadakatini arttırma konularında devamlı destek sağlanır. Zincirimize dahil olan tüm satıcılar satış arttırmaya yönelik stratejiler, doğru operasyon yönetimi gibi alanlarda Ar-Ge faaliyetlerinden yararlanabilmektedir.

Doğru Lokasyon

Sarıyer Börek Fyatırımcılarına yer seçiminde destek olmakta, doğru lokasyon seçimi ve fizibilite çalışmalarını üstlenmektedir. Franchise tahsis edilecek bölgeler müşteri odağını üzerine çekecek şekilde planlanmaktadır..

1.Sayfanın alt bölmünde bulunan ön başvuru formundan bilgilerinizi girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

2Sayfanın alt bölmünde bulunan ön başvuru formundan bilgilerinizi girerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

3.Mağazanızın lokasyonu uzmanlarımız tarafından incelensin.

4Mevcut duruma göre özel teklifiniz hazırlansın

5.Süreç sonlanmasıyla birlikte eğitim programına dahil olun.

Ailemize

katılın!

Franchise Ön Başvuru Formu

“Geçmişten Günümüze Değişmeyen Lezzet” anlayışı ile 125 yıllık tarihimizi lezzetlerimize yansıtıyoruz. Sizler için geniş ürün yelpazemiz, her damağa hitap eden lezzetlerimiz ile Türkiye’nin her bir yanında aynı lezzeti, aynı hijyeni ve kaliteyi tutkunlarımız ile buluşturuyoruz.

Araç çubuğuna atla Çıkış yap